Küla värav ja tõkkepuu

Suletud
Andrus Luht
MTÜ juhatus
Postitusi: 530
Liitunud: T Mär 25, 2008 4:08 pm
Loopera tee: 3

Küla värav ja tõkkepuu

Postitus Postitas Andrus Luht »

Lugupeetavad,

Nagu kõik on ilmselt juba jõudnud märgata siis meie küla tõkkepuu on viimasel ajal korduvalt langenud füüsilise rünnaku ohvriks ning vähemalt osaliselt on selles süüdi ka meie enda küla inimesed. Lisaks on keegi haige inimene sodinud ka märke jalgväraval ning küla sees diagonaalsel sissesõidul. Olen korduvalt näinud nii noori kui vanemaid ronimas üle tõkkepuu. See ei ole lubatud ja aktsepteeritav. Jalgvärav on võtmega avatav väljast ning lingist avatav seestpoolt. Kõik, kes on huvi tundnud on saanud ka võtme omale koopiate tegemiseks. Hinnanguliselt 10kond perekonda. Ülejäänutel on telefon tõkkepuu avamiseks ilmselt piisav olnud. Ühe tõkkepuu poomi maksumus on 244€. Lisaks transport ja paigaldus. Kokku suurusjärgus 280€. Selliste seljas ratsutamiste käigus saavad kahjustada ka poomi kinnitus ning tõkkepuu reduktor/mootor. Viimaste hinnad on komakoha võrra kõrgemad kui poomil.

Tõkkepuu ja pääsla rajatised kuuluvad OÜ Rae Veevärk'ile ning siinkohal annagi teada viimase juhatuse nimel, et varade säilimise tagamiseks ning pahategijate taasesitatavaks tuvastamiseks alustab OÜ Rae Veevärk alates järgmisest nädalast 24/7 videovalve paigaldamist oma varade kaitseks küla väravas. Kõik edasised tuvastatavad rikkumised antakse 100% üle politsei menetleda ning kõik kahjud nõutakse sisse süüdlastelt vajadusel kasvõi tsiviil-korras.

Palun rääkige oma kodustega sellest ning manitsege neid mõistlikusele. Kui kellelgi pole veel jalgvärava võtit aga soov oleks seda saada siis palun selle saamiseks kokku leppida see otse vesi@loopera.eu

Tänan tähelepanu eest!
Suletud